Dłonie i stopy

Długie paznokcie w tydzień

Dłonie to wizytówka każdego człowieka. Nikogo więc nie dziwi fakt, że warto o nie dbać. Wypielęgnowana dłoń z ładnymi i długimi paznokciami pozytywnie wpływa na wizerunek zadbanej kobiety. Dbanie o paznokcie jest czymś na porządku dziennym. Większość kobiet robi to systematyczne. Ale czy można mieć długie paznokcie w tydzień? Co trzeba robić, aby zapuścić paznokcie? Jak sprawić, aby paznokcie były zdrowe, ładne i mocne? Znamy odpowiedzi na te wszystkie pytania.

Czy można zapuścić długie paznokcie w tydzień?

Niestety odpowiedź na pytanie czy długie paznokcie w tydzień nie usatysfakcjonuje chyba nikogo. Jeśli mają to być naturalne paznokcie, to nie ma szans, aby w ciągu tygodnia krótkie paznokcie stały się długie. Nie ma takich zabiegów, nie ma takich preparatów, które w tydzień naturalnie wydłużą paznokcie. Odpowiednia dieta jest w stanie delikatnie przyspieszyć wzrost paznokci, ale nie na tyle, aby po tygodniu można było cieszyć się długimi paznokciami.

Tydzień to za mało. Przez tydzień paznokcie rosną od 1 do nawet 3 milimetrów. Tak milimetrów. Mając krótkie paznokcie po tygodniu możemy mieć je dłuższe o wspomniane maksymalnie 3 milimetry. Czy taka długość jest wystarczająca, aby mówić o długich paznokciach? No niestety nie.

Wszyscy, którzy twierdzą, że w tydzień można w naturalny sposób sporo wydłużyć paznokcie wprowadzają w błąd, nie mówią całej prawdy. Jest to niemożliwe. Jeśli zastanawiacie się jak mieć szybko długie paznokcie to trzeba podejść do tego inaczej. Albo mieć więcej czasu, alby zdecydować się na ingerencję z zewnątrz. Czyli na wizytę w salonie kosmetycznym.

Długie, ładne i natychmiast?

Można mieć długie paznokcie nawet tego samego dnia. Trzeba tylko zdecydować się na ingerencję z zewnątrz. Wystarczy iść na manicure by po chwili cieszyć się długimi paznokciami. Do wyboru są paznokcie żelowe, hybrydowe, akrylowe itd. Pełen wybór. Można je przedłużyć o tyle, o ile mamy ochotę. Można wybrać ich dowolny kształt i kolor. Wszystko na poczekaniu. Wystarczy odrobina czasu i przedłużone paznokcie będą gotowe.

Nie będą to naturalne paznokcie i o tym trzeba pamiętać. Natomiast efekty będą natychmiastowe. Nie będzie trzeba czekać tygodnia, ani nawet dnia. Wystarczy kilkadziesiąt minut i już. Długie, ładne i kolorowe paznokcie staną się naszym udziałem. I warto wiedzieć, że takie paznokcie nie oznaczają, że nie możemy zapuszczać swoich, naturalnych paznokci. One będą rosły i po pewnym czasie naturalne paznokcie będą długie i można będzie się nimi chwalić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *